Dziś3
W tym tygodniu7
W tym miesiącu59
Ogółem17972

W dniu 11 września 2018 roku na stadionie w Brześciu Kujawskim rozegrano tradycyjny Turniej o Puchar Prezesa Brzeskiego Towarzystwa Tenisowego pana Krzysztofa Wichrowskiego. W dwóch kategoriach wystartowało 14 zawodników i zawodniczek. Wśród najmłodszych najlepsza okazała się Lena Koprowska, która wygrała wszystkie pojedynki. Na drugim miejscu podium stanął Wojciech Sawicki,  trzecie miejsce wywalczyła Zuzanna Waloszek, a na czwartym miejscu sklasyfikowano Dagmarę Leszczyńską.

Klasyfikacja w kategorii do lat 7:

1. Lena Koprowska

2. Wojciech Sawicki

3. Zuzanna Waloszek

4. Dagmara Leszczyńska

W kategorii do lat 10 bezkonkurencyjny okazał się Jędrzej Sawicki, Drugie miejsce zajęła Justyna Pielka. Na trzecim miejscu sklasyfikowano Mateusza Babińskiego, a czwarte miejsce zajął Eryk Przekwas.

Cezary Grudowski

Zawodnicy z miejsc 1-4 otrzymali pamiątkowe puchary. Wszyscy zawodnicy reprezentują Brzeskie Towarzystwo Tenisowe. Zawody prowadził Radosław Babiński.