Get Adobe Flash player

Odwiedziło nas:

Dziś3
W tym tygodniu7
W tym miesiącu59
Ogółem17972

1. Rozgrywki odbywają się na kortach Stadionu Miejskiego w Brześciu Kujawskim organizatorem jest: Gmina Brześć Kujawski. Prowadzącymi rozgrywki oraz rozstrzygającymi sprawy sporne są organizatorzy – Krzysztof Wichrowski, Radosław Babiński .

2. W rozgrywkach mogą brać udział wyłącznie tenisiści, którzy ukończyli 15 lat, nie posiadają licencji P.Z.T.  są mieszkańcami Gminy Brześć Kujawski oraz Sponsorzy.

3. Zawodnicy rozgrywają mecze każdy z każdym według rozpisanego terminarza
Możliwe jest rozegranie meczów przed wyznaczonym terminem (jeśli zgodzi się na to drugi zawodnik).

4. Mecze rozgrywane są do dwóch wygranych setów. Przy stanie 6:6 w każdym secie obowiązuje tie-break.

5. Zawodnik wymieniony w terminarzu na pierwszym miejscu jest gospodarzem pojedynku. Jego obowiązkiem jest rezerwacja kortu, zapewnienie właściwych piłek (nowych bądź zaakceptowanych przez obu graczy).
Zwycięzca pojedynku zobowiązany jest do podania wyniku meczu do  -- Radosław Babiński  tel. 793 020 377   w terminie 48 godzin od zakończenia spotkania.

6. Niestawienie się zawodnika na korcie w umówionym terminie,(dopuszczalne spóźnienie 15 min.) oznacza v/o.

7. Nierozegranie meczu w wyznaczonym terminie lub niepowiadomienie o wyniku meczu (dwa dni od rozegrania meczu) przez zwycięzcę pojedynku spowoduje obustronny v/o.

8. Punktacja:
a) za mecz wygrany (także v/o) – 3 pkt.
b) za mecz przegrany (1:2)- 2 pkt.
c) za mecz przegrany 0:2 -1 pkt.
d) za mecz przegrany v/o – 0 pkt.

9. O zajętym miejscu, w pierwszej kolejności, decyduje ilość zdobytych punktów a następnie bilans setów. Przy jednakowym bilansie setów o wyższym miejscu decyduje bilans gemów. Ostatecznie wynik bezpośredniego pojedynku (lub pojedynków).

10. Punkty zdobyte w meczach z zawodnikiem, który wycofał się z rozgrywek zostaną anulowane. Za wycofującego się uważa zawodnika, który zgłosił rezygnację z uczestnictwa w rozgrywkach.

11. W przypadku przerwania meczu z powodu kontuzji mecz wygrywa przeciwnik.

12. Mecze niezakończone z powodu przekroczenia czasu wynajęcia kortu, dogrywane są od stanu, w którym mecz został przerwany. Należy dokończyć mecz najpóźniej do końca następnej kolejki.

13. Sprawy sporne nieobjęte niniejszym regulaminem będą rozstrzygane przez organizatorów.

14. Wyniki oraz informacje bieżące umieszczone będą na stronie www.gramwtenisa.com 

Życzymy sukcesów sportowych!